Укажіть солі, які реагують з натрій гідроксидом (реакції відбуваються у розчинах); 1) Mg(NO3); 2)

KNo; 3) FeCI, 4) Zn(NO3); 5) KCI; 6) FePO4А 3, 4, 5, 6 Б 1, 3, 4в 2, 3, 6г 1, 2, 3, 6А Б В Гс​

Ответы на вопрос

Отвечает Сокот Богдан.

Ответ:

Б

Объяснение:

Mg(NO3)2+2NaOH=Mg(OH)2+2NaNO3

FeCl2+2NaOH=Fe(OH)2+2NaCl

Zn(NO3)2+2NaOH=Zn(OH)2+2NaNO3