ДАЮ 50 БАЛІВ!!!!У 200 г розчину натрій гідроксиду з масовою часткою лугу 20% розчинили 30 г

натрій гідроксиду. Обчисліть масову частку лугу в утвореному розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Анастасия.

Ответ:30%

Объяснение:

Дано:

m(першого розчину)-200г

W1-20%

m(доданого лугу)-30г

Знайти:

W2=?%

W=m(розч. р-ни):m(розчину)

m(нової кількості розчину)=200+30=230г

m(кількості лугу)=m(розчину)*W тобто m=200*0,20=40

m(нової кількості лугу)= 40+30=70г

W(нового розчину)= 70:230=0,30*100%=30%