Напишіть рівняння хімічних реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення. Укажіть

типи реакцій: a) KClO3 - - > O2 - - > BaO - - > Ba(OH)2 б) S - - > SO2 - - > H2So3

Ответы на вопрос

Отвечает Соколовский Александр.

Ответ:

Объяснение:

а) 2 KClO3 = 2 KCl + 3 O2

O2  + 2 Ba = 2 BaO

BaO + H2O = Ba(OH)2

б)  O2 + S = SO2

SO2 + H2O = H2SO3