Обчислити маси куханної солі, цукру, столового оцту, необхідні для приготування розсолу масою 500 г

для маринування огірків, у якому масова чатска кухонної солі - 1 %, масова частка цукру - 2 % сова частка оцту столового - 3 %

Ответы на вопрос

Отвечает Кособуцький Микола.

Ответ:

m(солі)=500г*0,01=5г

m(цукру)=500*0,02=10г

m(оцту)=500*0,03=15г

Объяснение: