Пожалуйста помогите решить хоть одно из этого. 1. У воді масою 110г розчинили сіль масою 15г.

Масова частка солі в розчині до-рівнюєА 1,5%B 6%Б 3%Г 12%2. Для приготування 3%-го розчину масою 500 г необхідно взяти соліА З г;в 15гБ 5 г;Г 100 г.3. Обчисли маси кухонної солі і води, необхідні для приготування розчину масою10 кг з масовою часткою солі 0,01.4. До розчину масою 120 г з масовою часткою солі 10% долили воду об'ємом 50 мл.Яка масова частка речовини у розчині?​

Ответы на вопрос

Отвечает Губарева Катюшка.

1 г

2 в

3 M(солі) = 400 г*0,15 = 60 г

m(H2O) = 400 г-60 г = 340 г

Відповідь: 60 г солі та 340 г води

4 находимо масу речовини, для цього множимо масу розчину на масову частку і ділимо на 100%= 120*10/100=12 гр,") масу речовини ділимо на масу розчину, яка стала 120+50=170  12/170*100%=7,1%