СРОЧНО!!! 7 КЛАСС. Для маринування огірків можна використовувати розсіл,у якому масова частка

оцтової кислоти становить 1 %, кухонної солі-0,3%, цукру-0,5%. Обчисліть маси оцтової кислоти, кухонної солі та цукру,що необхідні для приготування такого розсолу масою 1 кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Ответ:

W о =1%

W к.с = 0.3%

W ц = 0.5%

0.3% = 0.003

0.5% =0.005

1% = 0.01

1кг = 1000г

0.003× 1000 = 3 г солі

0.005×1000 = 5 г цукру

0.01 × 1000 = 10 г оцту

Объяснение