Виготовити розчин цукру масою 60г з масовою часткою цукру 15%. Скільки для цього потрібно взяти

цукру і води?

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Ярослав.

Объяснение:

W(раствора)=(m(растворенного вещества)/m(раствора))*100% ⇒ m(растворенного вещества)=(W(раствора)*m(раствора))/100%=(15%*60г)/100%=9г

m(воды)=m(раствора)-m(сахара)=60г-9г=51г

Ответ: Масса сахара 9 г. Масса воды 51 г.