Допишіть рівняння хімічних реакцій згідно зі схемами , дайте назви продуктів реакцій : А) B + … =

B2O3 ; В) H2S + … = … + H2O Б) PH3 + … = P2O5 + … ; Г) Li + … = Li2O .

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

A) 4B + 3O2 = 2B2O3 (оксид бора).

Б) 2H2S + 3O2 = 2SO2 + 2H2O (сернистый газ и вода).

В) 2PH3 + 4O2 = P2O5 + 3H2O (оксид фосфора V и вода).

Г) 4Li + O2 = 2Li2O (оксид лития).