Помогите срочно У трьох пробірках містяться розчини калій карбонату, калій сульфату та калій

силікату. Доведіть експериментально вміст кожної пробірки. Напишіть рівняння реакцій в молекулярній ти йонно-молекулярній формах.​

Ответы на вопрос

Отвечает Казакевич Елизавета.

Ответ:

1) K2CO3 + 2HCl = 2KCl + CO2 + H2O

2K+   + CO32-  + 2H+  + 2Cl- = 2K+  + 2Cl + CO2 + H2O

CO32-  + 2H+  = CO2 + H2O

2) K2SO4 + BaCl2 = BaSO4 + 2KCl

2K+  + SO42-  + Ba2+  + 2Cl- = BaSO4 + 2K+  + 2Cl-

SO42-  + Ba2+ = BaSO4

3) K2SiO3 + 2HCl = 2KCl + H2SiO3

2K+  + SiO32-  + 2H+  2Cl- = 2K+  + 2Cl-  + H2SiO3

SiO32- + 2H+ = H2SiO3

Объяснение: