СРОЧНОЯкий об'єм водню утвориться під час взаємодії 18,4 г натрію з етановою кислотою​


Ответы на вопрос

Отвечает Каракатова Алина.

Ответ:

дано

m(Na) - 18.4 g

-------------------

V(H2) - ?

2CH3COOH+2Na-->2CH3COONa+H2

M(Na) = 23 g/mol

n(Na) = m/M  =18.4 / 23 = 0.8 mol

2n(Na) = n(H2)

n(H2) = 0.8  * 1 / 2 = 0.4mol

V(H2) = n(H2)*Vm  = 0.4 * 22.4 =  8.96 L

ответ 8.96 л

Объяснение: