Обчисліть масу кальцій оксиду, що вступив у реакцію з водою масою 144 г. СРОЧНООООО​


Ответы на вопрос

Отвечает Медвежонок Настюшка.

Дано:

m(H2O)=144г

Найти:

m(CaO)=?

Решение:

CaO+H2O=Ca(OH)2

n(H2O)=m/M=144г:18г/моль=8 моль

M(H2O)=1*2+16=18г/моль

n(H2O)=n(CaO)=8 моль

m(Cao)=n*M=8 моль*56г/моль=448 г

M(CaO)=40+16=56г/моль