Яку масу натрій гідроксиду необхідно взяти для реакції з нітроген (lll) оксидом массою 3,8г


Ответы на вопрос

Отвечает Мещеряков Рома.

m(N2O3) = 3.8 g

m(NaOH) - ?

n(N2O3) = 3.8 / 76 = 0.05 mol

0.05 mol x mol

N2O3 + 2NaOH = 2NaNO2 + H2O

1 mol      2 mol

1:0.05 = 2:x

x = 0.1

m(NaOH) = 0.1 * 40 = 4 g

Ответ: m(NaOH) = 4 g.