Визначте масові частки елементів у сполуці PbO2


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Дарья.

Ответ:

Объяснение:

PbO2

Mr(PbO2)=Ar(Pb)+2×Ar(O)=207+2×16=239

ω(Pb)=( Ar(Pb) / Mr(PbO2))×100%=(207/239)×100%=86,6 %

ω(О)=(2×Ar(O) / Mr(PbO2))×100% =(32/239)×100%=13,4%

Відповідь: ω(Pb)=86,6 %,ω(О)=13,4%