Обчисли скільки цукру та води потрібно для приготування сиропу масою 400 г якщо масова частка цукру

в ньому 0 625 Поможіть!!!?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гольц Владимир.

Ответ:

m(цукру)=250г; m(H2O)=150г

Объяснение:

Дано:                                      Розв`язання:

m(розчину) = 400г            Формула для обчислення:  

w(цукру)=0,625             w(цукру)=m(цукру)/m(розчину)   ⇒      

m(цукру) - ?                     m(цукру)=m(розчину)×w(цукру)    

m(H2O)-?                      1) m(цукру)=400г×0,625=250г

                                    2) m(H2O)=m(розчину )-m(цукру)=400г – 250г =150г

Відповідь: m(цукру)=250г; m(H2O)=150г