Көмектесініздерші қатты керек болып тұр! Fe—FeO—Fe(OH)2—FeO—H2o—Ca(OH)2—CaSo4 айналымды жүзеге асыр​


Ответы на вопрос

Отвечает Слащёва Анастасия.

Ответ:

2Fe +O2 = 2FeO

FeO + H2O = Fe(OH)2

Fe(OH) 2 + O2 = FeO + H2O

FeO + HCl =FeCl2 +H2O

CaO + H2O=Ca(OH) 2

Ca(OH) 2 + H2SO4 = CaSO4 +2H2O

Объяснение: