Напишіть рівняння реакцій , за допомогою яких можна здійснити перетворення : Фосфор ----> фосфор

(v) оксид ----> ортофосфатна кислота ----> магній ортофсфат

Ответы на вопрос

Отвечает Ардашов Антон.

Ответ:

Объяснение:

4P+5O2=2P2O5

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

2H3PO4 + 3Mg = Mg3(PO4)2 + 3H2↑