Розрахуйте масу купрум (2) оксиду, який утворюється при нагріванні в кисні 6,4 г мідного порошку,

якщо вихід реакції становить 94%

Ответы на вопрос

Отвечает Горинова Анастасия.

Ответ:

дано

m(Cu) = 6.4 g

η(CuO)) = 94%

-------------------

m практ (CuO) - ?

2Cu+O2-->2CuO

M(Cu) = 64 g/mol

n(Cu) = m/M = 6.4 / 64 = 0.1 mol

2n(Cu) = 2n(CuO) = 0.1 mol

M(CuO) = 80 g/mol

m(CuO) = n*M = 0.1 * 80 = 8 g

m прак (CuO) = 8*94% / 100% = 7.52 g

ответ 7.52 гр

Объяснение: