Обчисліть об'єм кисню необхідний для горіння етину об'ємом 300 л та об'єм утвореного вуглекислого

газу. Об'єми виміряні за однакових умов !!!!! СРОЧНО!!!!!! МНОГО БАЛІВ!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Симонов Никита.

Ответ:

Объяснение:

   300 л                      Х л                    Х л

 2C2H2       +            5O2        =       4CO2      +      2H2O

n=2 моль                   n=5 моль             n=4 моль

Vm=22,4 л/моль     Vm=22,4 л/моль    Vm=22,4 л/моль

V = 44,8 л                  V =112 л                 V = 89,6 л

300 л  С2Н2   -   Х л    О2

44,8 л   С2Н2   -  112 л  О2

V(O2) = 300 * 112 / 44,8 = 750 л

300 л  С2Н2    -    Х л    СО2

44,8 л   С2Н2   -    89,6 л  СО2

V(CO2) = 300 * 89,6 / 44,8 =600 л