Суміш містить кисень кількістю речовини 0,01 моль і азот кількістю речовини 0,04 моль. Обчисліть

загальне число молекул у суміші.

Ответы на вопрос

Отвечает Коробейник Януля.

Ответ:

0,301•10^23

Объяснение:

Дано:

n(O2)=0,01 моль

n(N2)=0.04

Знайти:

N(O2+N2)-?

Розв'язання

N=n•NA

NA-сиала Авогадро=6,02•10^23

N(O2)=0,01•6,02•10^23=0,0602•10^23

N(N2)=0,04•6,02•10^23=0,2408•10^23

N(O2+N2)=0,0602•10^23+0,2408•10^23=0,301•10^23