Обчисліть кількість молекул нітроген( IV) оксиду (NO2), що займають об'єм 1,12л за н.У.


Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Александр.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(NO2) = 1,12 л

Vm=22,4 л/моль

Na =6,02*10²³ 1/молекул

Найти

N(NO2)

n(NO2) = V(NO2) / Vm = 1,12 / 22,4 = 0,05 моль

N(NO2) = Na *n = 6,02*10²³ * 0,05 = 3*10²² молекул