Знайти об'єм H2 , якщо маса C3H8O3 =6,9 г (через рівняння 2c3h8o3+6NA=2C3H8O3+3H2 Допоможіть ,

даю 40 б

Ответы на вопрос

Отвечает Зырянова Ярославна.

Ответ:

дано

m(C3H8O3) = 6.9 g

----------------------

V(H2) -?

2C3H5(OH)3 + 6Na-->2C3H5(ONa)3 + 3H2

M(C3H5(OH)3)) = 92 g/mol

n(C3H5(OH)3)) = m(C3H5(OH)3)) / M(C3H5(OH)3)) = 6.9 / 92 = 0.075 mol

2n(C3H5(OH)3)) = 3n(H2)

n(H2) = 0.075 * 2 / 3 = 0.05 mol

V(H2) = n(H2) * Vm = 0.05 * 22.4 = 1.12 L

ответ 1.12 л

Объяснение: