Обчислити кількість молекул і атомів, що містяться в кисні кількістю речовини 0,4 моль ПОМОГИТЕ

ТОЛЬКО РЕШЕНИЕ И ВСЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Лера.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(О2)=0,4 моль

N(O2)-?

N(O2)=n×Na

Na=6,02×10²³моль⁻¹

N(O2)=0,4 моль×6,02×10²³моль⁻¹=2,4×10²³молекул

Оскільки кожна молекула кисню О2 містить два атоми, то атомів кисню в 0,4 моль О2 буде вдвічі більше, ніж молекул, тобто 2,4×10²³×2=4,8×10²³ атомів.

Відповідь: у  кисні кількістю речовини  0,4 моль міститься 2,4×10²³ молекулів і 4,8×10²³ атомів.