1.Визначити валентність елементів в наступних формулах оксидів:

BaO,CuO,P2O5,Cl2O7,CO2,NO,CO,SiO,NO,N2O,NiO,Fe2O3. 2.Обчисліть масову частку Оксигену в молекулі H2CO3

Ответы на вопрос

Отвечает Simonkhyk Leonid.

Ответ:

Объяснение:

1) Ba(II)O(II),  Cu(II)O(II),  P(V)O(II),   Cl(VII)O(II),  C(IV)O(II),  N(II)O(II),  C(II)O(II),  Si(II)O(II),  N(II)O(II),  N(I)O(II),  Ni(II)O(II),  F(III)O(II)

2) Mr(H2CO3) = 1*2 + 12 + 16*3 =62

W(O) = Ar(O) *n / Mr(H2CO3)  *100% = 16*3 / 62  *100% =77%