2. Укажі кількість речовини калій сульфiry K2SO2, якщо маса його становить 316г (А,(К) - 39, A(S)

32, A(O) = 16):А 0,75 моль;Б 1,5 моль;В 2 мольГ.0,5 моль​

Ответы на вопрос

Отвечает Утенков Тимофей.

Ответ:

В. 2 моль

Объяснение:

Дано:

m(K2SO2)=316 г

n(K2SO2)-?

Розв*язок

n=m/M

M(K2SO2)=2×39+32+2×16=142г/моль

n(K2SO2)=316г/142г/моль=2 моль