Обчисліть який об'єм (н.у) займає хлор Cl2, якщо його маса в зрідженому стані 14,2 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Розанова Анна.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(Cl2) = 14,2 г

М(Cl2)=71 г/моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

n(Cl2) = m(Cl2)/ M(Cl2) = 14,2 г / 71 = 0,2 моль

V(Cl2) = Vm *n = 22,4 * 0,2 = 4,48 л