ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!!!!! Розв'яжіть задачі:1. Обчисліть молярний об'єм газу, 3 мольякого займають

об'єм 67,2 л2.Обчислітьоб'ємКИСНЮкількістюречовини 2 моль.3. Який об'єм займає карбон (IV) оксидмасою 4,4 г?​

Ответы на вопрос

Отвечает Давлетшин Данияр.

1.

Vm=V/n=67.2л/3моль=22.4л/моль

2.

V(o2)=Vm*n(o2)=22.4л/моль*2моль=44.8л

3.

n(co2)=m(co2)/M(co2)=4.4г/44г/моль=0.1моль

V(co2)=n(co2)*Vm=0.1моль*22.4л/моль=2.24л