Позначте кількість молекул озону що відповідає кількості речовини 0,5 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Елисеева Инна.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

ν(О3)=0,5 моль

N(O3)-?

Розв*язок:

1 спосіб:

З формули ν= N/Na, де Na – стала Авогадро і дорівнює 6,02•10²³моль⁻¹,  

знаходимо N=ν•Na

N(O3)=0,5×6,02•10²³=3,01•10²³(молекул)

2 спосіб:

1 моль   – 6,02•10²³молекул

0,5 моль – х молекул

х=0,5×6,02•10²³/1 =3,01•10²³(молекул)

Відповідь: N(O3)=3,01•10²³