6. Обчисліть число атомів і молекул, що містить вуглекислий газ CO, кількістю речовини 3

моль,Дано:​

Ответы на вопрос

Отвечает Фомичёв Никита.

Відповідь:

Пояснення:

3 моль вуглекислого газу СО2 містить

N молекул = n(СО2) * NАвогадро = 3 моль * 6,02*10²³=18,06*10²³ молекул

N атомів = 3 моль * 3 * NАвогадро = 9 моль *  6,02*10²³= 54,18*10²³ атомів