Скільки всіх атомів міститься а) в 0.5 моль хлору б) у 0.25 моль вуглекислого газу в) у 2 моль

води​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Аня.

Ответ:

Объяснение:

а)ν(Cl)=0,5 моль, N(Cl)-?

N(Cl)=ν(Cl)×N(A), N(A)=6,02×10²³

N(Cl)=0,5×6,02×10²³=3×10²³

б) ν(CO2)=0,25 моль, N(CO2)-?

N(CO2)=ν(CO2)×N(A)=0,25×6,02×10²³=1,5×10²³

в)ν(H2O)=2моль, N(H2O)-?

N(H2O)=ν(H2O)×N(A)=2×6,02×10²³=12,02×10²³=1,2×10²⁴