Напишіть йонно - молекулярні рівняння реакцій взаємодії а) амоній сульфату й калій гідроксиду б)

натрій силікату й нітратної кислоти зараннее спасибочки​

Ответы на вопрос

Отвечает Chugunov Kirill.

Ответ:

а)

(NH4)2SO4 + 2KOH = K2SO4 + 2NH3 + 2H2O

NH4+ + OH- = NH3 + H2O

б)

Na2SiO3 + 2HNO3 = 2NaNO3 + H2SiO3

SiO32- + 2H+ = H2SiO3