Масова частка Карбону в органічній речовині становить 84,21%, масова частка Гідрогену в ній

становить 15,79%. Відносна молекулярна маса цієї речовини становить 114. Визначте молекулярну формулу цієї речовини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Полина.

Ответ: C8H18 - октан

Объяснение: М(С) = (114*84,21)/100% = 96.

Кількість атомів С = 96/12 = 8 атомів.

М(Н)=(114*15,79)/100%=18.

Кількість атомів Н = 18/1= 18 атомів.

Отже, формула речовини С8Н18 - октан.