У порції сульфатної кислоти H2SO4 міститься 102,34⋅1023 молекул. Зазнач кількість речовини.


Ответы на вопрос

Отвечает Пасканная Дарья.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(H2SO4) = 102,34*10²³ молекул

Na=6,02 *10²³ 1/молекул

Найти

n(H2SO4)

n(H2SO4) = 102,34 *10²³ / 6,02*10²³ = 17 моль