Хімія обчисліть співвідношення мас молекул CH4 і SO3 ​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:Мr(СН4)=Ar(С)+4•Ar(Н)=12+4•1=16,

Mr(SO3)=Ar(S)+3•Ar(O)=32+3•16=80

Мr(СН4):Mr(SO3)=16:80=1:5

Объяснение: