Процентна концентрація солі в розчині, отриманому при розчиненні KNO3 масою 120 г у воді масою 280

г, дорівнює: А. 10 %; Б. 15 %; В. 20 %; Г. 25 %; Д. 30 %. Розвязок записати

Ответы на вопрос

Отвечает Кудряшева Ирина.

Ответ:

Д. 30%

Объяснение:

m(KNO3+H2O)= 120+280= 400г

w=m(KNO3)/m(KNO3+H2O)=120/400= 0,3/ 30%