Скласти молекулярні та іонні рівняння реакцій NA3PO4 та CACl2 K2CO3 та BaCl2 Zn(OH)2 та KOH


Ответы на вопрос

Отвечает Тверитина Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

2Na3PO4 + 3CaCl2 = Ca3(PO4)2↓ + 6NaCl

6Na(+) + 2PO4(3-) +3Ca(2+) + 6Cl(-) = Ca3(PO4)2↓ + 6Na(+) + 6Cl(-)

3Ca(2+) + 2PO4(3-) = Ca3(PO4)2↓

K2CO3 + BaCl2 = BaCO3↓ + 2KCl

2K(+) + CO3(2-) + Ba(2+) + 2Cl(-) = BaCO3↓ + 2K(+) + 2Cl(-)

Ba(2+) + CO3(2-) = BaCO3↓

Zn(OH)2 + 2KOH = K2[Zn(OH)4]

Zn(OH)2 + 2K(+) + 2OH(-) = 2K(+) + [Zn(OH)4] (2-)

Zn(OH)2 + 2OH(-) = [Zn(OH)4](2-)