Масова частка елемента у оксиді елемента становить 63,22%.Визначити елемент, якщо його

валентність дорівнює чотирьом.

Ответы на вопрос

Отвечает Зайчикова Кристина.

EO2

M(EO2)= x + 32 г/моль

32 г/моль = 36.78%

у г/моль = 63.22%

32/36.78 = у/63.22

у = 55 г/моль ==> Е = Mn

MnO2.

1 0