Яка кількість речовини та об'єм 2,4×10^24 молекул вуглекислого газу CO2​


Ответы на вопрос

Отвечает Шестопал Аля.

Ответ:

n=2.4*10^{24} : 6*10^{23}  =2.4*10:6=24:6=4 mol

V=4*22.4 litr=89.6 litr

Объяснение: