Визначити масу осаду який утворюється під час взаємодії 240 г натрій гідроксиду з сульфатною

кислотою

Ответы на вопрос

Отвечает Старкин Вова.

Ответ:

274,8г

Откуда там осад???

2NaOH+H2SO4=Na2SO4+2H2O

240/62=3,87мольNaOH

3,87/2=1,9 моль Na2SO4

m(Na2SO4)=1/9*142=274,8г