Скільки води в мл треба взятиб щоб приготувати 150г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 3%


Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Анастасия.

Ответ:

Дано

m ( розчину ) = 150 г

w (речовинu) = 3 %

Знайти

m (H2O)-?

Объяснение:

Розв'язання

m ( речовини ) = 150г • 3 %÷ 100% = 4,5г

m ( води) = m( розчину ) - m (речовинu)= 150 - 4,5 = 145,5 г

Відповідь : 145 ,5 г