1. Скласти формули речовин за їх назвами: 1) хром(III) оксид; 2)сульфідна кислота;. 3)калій

карбонат; 4) магній гідроксид; 5)алюміній сульфат; б) плюмбум(II) сульфат: 7) хлор ( VII) оксид; 8) манган(II) хлорид. 2. Дописати рівняння реакцій: 1) Ca + O2 = ; 2) KMnO4 = =; 3) H2S + NaOH = ; 4) FeCl3 + NaOH = ; 5) K2CO3 + H2SO4 = 6) Cr(OH)3 = ; РЕШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО НУЖНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Радік.

1) Хром(III) оксид - Cr2O3

2) Сульфідна кислота - H2S

3) Калій карбонат - K2CO3

4) Магній гідроксид - Mg(OH)2

5) Алюміній сульфат - Al2(SO4)3

6) Плюмбум(II) сульфат - PbSO4

7) Хлор(VII) оксид - Cl2O7

8) Манган(II) хлорид - MnCl2

Рівняння реакцій:

1) Ca + O2 = 2CaO

2) 2KMnO4 = 2K2MnO4 + 3O2

3) H2S + 2NaOH = Na2S + 2H2O

4) 2FeCl3 + 6NaOH = 2Fe(OH)3 + 6NaCl

5) K2CO3 + H2SO4 = K2SO4 + H2O + CO2

6) 2Cr(OH)3 = Cr2O3 + 3H2O