Обчисліть масу етанолу та об’єм вуглекислого газу, що утворяться при спиртовому бродінні 0,1 моль

глюкози

Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Кристина.

Ответ:

C6H12O6=>2CO2+C2H5OH

n этанола=0.1 моль, m=46*0.1=4.6 г

n СО2= 0.2 моль, V=22.4*0.2=4.48 л (дм3)