. Обчисліть молярну масу сполуки, 3,01 • 10 23 степені молекул якої, маютьмасу 13 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Жовнерчук Макс.

Відповідь:

n=3,01*10²³/6,02*10²³=0,5

M=13/0,5=26г/моль

Пояснення: