Якій кількості речовини відповідає вода масою 72 г?


Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Дарья.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(H2O) = 72 г

М(Н2О) = 18 г/моль

Найти

n(H2O)

n(H2O) = m / М = 72 / 18 = 4 моль