Який об'єм водню виділяється в результаті взаємодії з магнієм масою 28 грам?​


Ответы на вопрос

Отвечает Пачина Анастасия.

1) v=m/M(г.моль)

2)v(Mg)=28/24=1 моль

3) v(Mg)=v(H2)=1моль

4)V=v*Vm(л.)

5)V(H2)=1моль*24.4л/моль=24.4моль

Кажется так....