Написати рівняння реакцій за допомогою яких можна створити такі перетворення S - SO2 - SO3 -

H2SO4 - Na2SO4 - CaSO4

Ответы на вопрос

Отвечает Алёшин Сережа.

Ответ:

Объяснение:

S + O2 = SO2

2SO2 + O2 = 2SO3

SO3 + H2O = H2SO4

H2SO4 + 2NaOH = Na2SO4 + 2H2O

Na2SO4 + CaCl2 = CaSO4↓ + 2NaCl