Який об'єм води треба взяти для приготування розчину з масовою часткою 6% з 30г KBr?


Ответы на вопрос

Отвечает Олофинская Вика.

Ответ:

100%-6%=94%вода

30г------100%

хг---------94%вода

х=30*94/100=28,2г вода

m=pV; V=m/p. p(H2O)=1г/мл

V=28,2/1=28,2мл

Ответ: 28,2мл вода