Перетворіть напів схему реакції на хімічне рівнвння Al+H2SO4(p.)=


Ответы на вопрос

Отвечает Свешникова Елизавета.

2Al + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + 3H2

Al(0) -3e = Al(+3)    2    ок-ие

в-ль

2H(+) +2e = H2(0)  3   в-ие

ок-ль