Складіть формулу карбонової кислоти, що містить 4 атоми карбону. яка маса 0,5 моль цієї кислоти?


Ответы на вопрос

Отвечает Итеш Айбол.

Карбонова кислота, що має у своєму складі 4 атоми Карбону - це бутанова кислота С4Н8О2

M(C4H8O2) = 12*4 + 1*8 + 2*16 = 48+8+32=88 г/моль

m(C4H8O2) = M(C4H8O2)*n(C4H8O2) = 88 г/моль*0,5 моль = 44 г

Відповідь: 44 г C4H8O2