Поможіть будь ласка!!!!!Обчисли у скільки разів молекулярна маса карбону 4 оксиду більша

молекулярної маси води

Ответы на вопрос

Отвечает Вячеслав Ковальчук.

Ответ:

2,4

Объяснение:

Mr(С02) = 12 + 16*2 = 44

Mr(Н2О) = 1*2 + 16 = 18

44/18 = 2,4