Скільки атомів алюмінію міститься в металі взятому кількістю речовини 5 моль ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Мукомолов Тимофей.

Ответ:

30*10^{23}

Объяснение:

1M=N_A=6*10^{23}\\5M=5N_A=5*6*10^{23}=30*10^{23}